Адвокат Київ

Семенюк Костянтин Володимирович (1980 р.н.)


З відзнакою закінчив 2003 році АКАДЕМІЮ ВНУТРІШНІХ СПРАВ, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», та кваліфікацію – спеціаліст.

Свою професійну діяльність почав у 2003 року на посаді слідчого МРВ ГУ МВС України в Житомирській області. Працював спочатку по загальнокримінальній лінії, потім розслідував злочини економічної спрямованості.

В червні 2007 року успішно склав кваліфікаційні іспити і отримавши Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, - прийняв Присягу адвоката. Максимально ефективно використовуючи отримані знання завжди ставлю за мету отримання позитивного результату, який необхідний клієнту у кожній конкретній справі. Повна самовіддача при вирішенні поставленої задачі та індивідуальний підхід до кожного клієнта - вважаю найкращим методом вирішення будь-яких справ.

Не зупиняючсь на досягнутому, постійно вдосконалюючи власні знання шляхом підвищення кваліфікації. Швидке розуміння суті питання навіть у складних, специфічних ситуаціях.

Основна специалізація: кримінальні справи; медичні справи; корпоративне законодавство в тому числі реєстрація підприємств (ТОВ); сімейні справи; спадкові спори; земельні спори; адміністративні спори; юридична допомога при придбанні нерухомості (в тому числі квартир, будинків, земельних ділянок) та інше.

Успішно надаю, маючи багаторічний досвід, частковий та повний юридичний супровід, юридичне обслуговування діяльності підприємств, ТОВ.

Щиро сподіваюсь, що звернувшись до мене за юридичною допомогою, - Ви отримаєте кваліфіковану допомогу адвоката та високий професіоналізм при виконанні юридичних послуг і врешті-решт будете задоволеними вирішеною справою та якістю наданих послуг.

Принципи, за якими я керуюся у справах - це відкритість, чесність та порядність, завдяки чому розширюється коло постійних клієнтів, які довіряють мені вирішення своїх справ!

З повагою, адвокат м.Києва - Семенюк Костянтин Володимирович.