Адвоката Києва в земельному законодавстві пропонує юридичну допомоги у:
вирішенні земельних спорів, конфліктів у користуванні,
оформленні або розподілі землі;
оформлення купівлі-продажу земельної ділянки.

Земельне право

Я практикуючий адвокат у сфері земельних правовідносин. Спори за «межу» між сусідами, спадкування земельної ділянки та розподіл землі між спадкоємцями, безкоштовна приватизація земельних ділянок, купівля-продаж землі, отримання землі в оренду (в тому числі шляхом проведення аукціону) - це лише невеликий перелік справ які були вирішені мною на користь моїх клієнтів у земельних справах.

Основні послуги адвоката Київ:

• Питання придбання земельної ділянки;

• Питання приватизації - безоплатного отримання (виділення) земельної ділянки;

• Питання документального оформлення купівлі-продажу земельної ділянки, отримання в оренду та інше;

Спори про межі земельної ділянки.

• Фактичний розподіл земельної ділянки між власниками.

• Визначення порядку користування земельною ділянкою.

Земельні спори про визнання права власності на землю(земельну ділянку).

• Безкоштовна приватизація землі, оскарження відмови у приватизації земельної ділянки.

Спори про визнання недійсною угоди із земельною ділянкою.

• Судові земельні спори щодо оскарження дій (бездіяльності) державних органів.

• Справи про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою, про вилучення ділянки з чужого незаконного володіння.

Встановлення сервітуту

• Інші категорії земельних спорів.

розділ земельних ділянок;

юридичні консультації по земельному праву;

• проведення досудових переговорів із земельної суперечки;

визначення порядку користування земельною ділянкою;

• представлення інтересів по земельних спорах в суді;

• підготовка листів і скарг, >претензій, позовних заяв та інших документів по земельних спорах.

Якщо у Вашому житті виникли питання, що стосуються придбання, володіння, користування чи розпорядження земельною ділянкою або земельних спорів, то без зайвої скромності пораджу Вам звернутися за допомогою до нас – адвоката Києва та досвідченого фахівця у цій галузі. До того, хто знайомий не тільки з Земельним кодексом, а й багатьма іншими законодавчими актами, які регулюють земельні правовідносини.

Питання землі - є історично актуальним та юридично складним. Порядок придбання землі у власність має безліч нюансів і залежить не тільки від її місця розташування, цілей придбання та категорії, а й маси інших факторів. Земля, як і будь-яка інша нерухомість, має особливий правовий статус і тягне за собою особливий порядок її оформлення і подальшого використання.

Земельна ділянка може бути придбана у власність не тільки на загальних підставах (шляхом її купівлі та подальшої реєстрації), а й відповідно до законодавства, за допомогою її безкоштовного виділення органами місцевого самоврядування під індивідуальне житлове будівництво, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, земельні паї і т.д..

Зміна цільового призначення землі, отримання земельної ділянки в оренду, викуп земельної ділянки у органу місцевого самоврядування, розібратися у всіх цих питаннях не просто, особливо тим, хто не те що незнайомий з земельним законодавством, а й навіть не знає, як до цього питання підступитися. Не знає, що повинен містити договір купівлі-продажу земельної ділянки, як і де його потрібно реєструвати, в якому розмірі сплачувати земельний податок, чи є на землю будь-які обмеження та обтяження, хто може та має право робити технічну документацію, визначати місцезнаходження земельної ділянки та встановлювати межові знаки і тим більше, як перевести землю з однієї категорії в іншу.

У зв’язку з незнанням законодавства виникає безліч суперечок і розбіжностей. Шахраї, безчесні сусіди, некомпетентні співробітники державних органів – хто завгодно навмисно чи ні може створити ситуацію, в якій земельний конфлікт потрібно буде вирішувати в суді.

Земельні спори - це спори, пов'язані з порушенням і захистом прав власності, а також правами третіх осіб з приводу володіння або розпорядження земельними ділянками. Такі спори відноситься до категорії справ підвищеної складності та зазвичай мають не один варіант вирішення.

Часто видається можливим провести досудове вирішення земельних спорів шляхом переговорів і взаємних домовленостей. Якщо проблему не вдається вирішити шляхом переговорів, то будьте готові, що Вам знадобиться кваліфікований адвокат по земельним спорам, який буде представляти Ваші інтересив суді.

Я допоможу Вам не тільки у суді, а й у відповідних державних органах, разом ми знайдемо необхідні докази Вашої правоти.

Звернутися за судовим захистом можна на будь-якій стадії процесу.